Ніж Mikov 241-BRa-1/KP Raffir red

- Немає в наявності
- Код: SPTmkv0060
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Автоматичний ніж - відкриття однією рукою, кліпса для ременя в комплекті, твердість сталі 60 HRC, матеріал рукоятки дерево, довжина леза 9.5 см, закрита довжина 12 см, загальна довжина ножа 21.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikov |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина закритого ножа | 12 см |
| Довжина леза | 9.5 см см |
| Використання | Кожен день (EDC) |
| Комплектація | Кліпса для пояса |
| Матеріал ручки | Дерево |
| Загальна довжина ножа | 21.5 см |
| Особливості | Одноручне відкриття |
| Твердість сталі | 60 HRC |
| Тип ножа | Стрелковий |
- Ціна: 9 999 ₴



