Намет Ferrino Thar 2 пісочний

- Немає в наявності
- Код: SPTferr14855
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Намет для кемпінгу, ультралегкий, форма: іглу з апсидою та одним входом, на 2 особи, алюмінієва конструкція, двошарова, водонепроникний, водяний стовп: 3500мм, вага: 1,95кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляція | Сітчасті отвори |
| Вага | 1.95 кг |
| Водний стовп підлоги | 3,750 мм |
| Водний стовп тенту | 3,500 мм |
| Висота | 17 см мм |
| Глибина | 17 см мм |
| Макс. кількість осіб | 2 |
| Матеріал конструкції | Дюраль |
| Матеріал поверхні | Полиэстер |
| Обладнання | Москітна сітка |
| Особливості | Водонепроникна |
| Шари матеріалу | Подвійна стіна |
| Склад намету | З апсидою, з одним входом |
| Тип | На відкритому повітрі, Ультралегкий |
| Форма | Голку |
| Ширина | 40 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴





