Стіл KingCamp Bamboo SET

- Немає в наявності
- Код: SPTking48
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кемпінговий стіл -
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KingCamp |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 5.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 30 кг л |
| Висота | 40 см мм |
| Довжина: | 50 см мм |
| Матеріал | Алюміній, Пластик, Дерево |
| Тип | Стіл |
| Ширина | 50 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴




