Намет Vango Sierra Air 500 DeepBlue

- Немає в наявності
- Код: SPTvng0522
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сімейна палатка для відпочинку на природі, форма: тунель з вестибюлем, з двома спальнями та двома входами, на 5 осіб, надувна конструкція, двошарова, водяний стовп: 4000мм, вага: 19,5кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляція | Сітчасті отвори |
| Вага | 19.5 кг |
| Водонепроникність підлоги | 10000 мм мм |
| Водонепроникність тенту | 4,000 мм мм |
| Висота | 38 см мм |
| Глибина | 38 см мм |
| Макс. кількість осіб | 5 |
| Матеріал конструкції | Надувна труба |
| Матеріал поверхні | Полиэстер |
| Обладнання | Тент |
| Особливі характеристики | Спальня BlackOut |
| Шари матеріалу | Подвійна стіна |
| Склад намету | З двома спальнями, з двома входами, З вестибюлем |
| Тип | Сімейна, на відкритому повітрі |
| Форма | Тунель |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴










