Спальний мішок Therm-A-Rest Space Cowboy 7 °C довгий

- Немає в наявності
- Код: SPTtar0159
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Спальний мішок мумія, літній, наповнювач з порожнистого волокна, термічний комфорт до 11 °C, для людини з максимальною висотою 198 см, розміри упакованого спального мішка 20×26 см, вага 836 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Therm-a-Rest |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 836 г |
| Діаметр (упакований) | 20 см |
| Довжина (розпакований) | 198 см |
| Довжина (упакований) | 26 см |
| Застежка | Бічна ліва застіба |
| Використання | Унісекс |
| Кількість осіб | Для одного |
| Комфортна температура | 11 °C |
| Макс. зріст | 198 см |
| Наповнення | Полотно волокно |
| Температура межі | 7 °C |
| Форма | Мумія |
| Ширина (розладнаний) | 83 см |
| Екстремальна температура | -6 °C |
- Ціна: 9 999 ₴





