Бівуачний намет Delphin CUBICON AirSPACE C2G

- Немає в наявності
- Код: SPTbivak03
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Bivouac - однослойный, размеры (d x w x h): 270 × 270 × 190 см, вес: 12.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.8 kg |
| Висота | 100 cm мм |
| Глибина | 20 cm мм |
| Макс. кількість осіб | 2 |
| Матеріал | Одношаровий |
| Обладнання | Стать, передній пік, Штирі |
| Ширина | 20 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴










