Бівуачний намет JRC Defender II 2-місний

- Немає в наявності
- Код: RYBbiv014
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Bivouac - однослойная палатка, 5000mm гидростатическое давление, размеры (d x w x h): 295 × 300 × 150см, вес: 7кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JRC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 kg |
| Водонепроникність тенту | 5,000 mm мм |
| Висота | 150 cm мм |
| Глибина | 295 cm мм |
| Макс. кількість осіб | 2 |
| Матеріал | Одношаровий |
| Обладнання | Стать, Москітна сітка, кілочки |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 300 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴





