Бівуачний намет Starbaits Sentinel

- Немає в наявності
- Код: RYBbiv016
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Bivouac - однослойный, 10000мм гидростатическое давление, размеры (d x w x h): 265 × 290 × 145см, вес: 11.6кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starbaits |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.6 kg |
| Водонепроникність | 10,000 mm м |
| Висота | 145 cm мм |
| Глибина | 265 cm мм |
| Комплектація | Стать, Москітна сітка, кілочки |
| Макс. кількість осіб | 1 |
| Матеріал | Одношаровий |
| Ширина | 290 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴









