Крісло Nash Indulgence Hi-Back Auto Recline

- Немає в наявності
- Код: RYB019675
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Рибальський стілець
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неш |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.9 кг |
| Висота | 70 см мм |
| Висота в складеному стані | 70 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ніг | 4 шт. |
| Максимальна висота сидіння | 56 см |
| Матеріал | Полиэстер |
| Мінімальна висота сидіння | 41 см |
| Особливості | Підлокітники, Складана конструкція, Ніжки для бруду, Ущільнення, позиціювання |
| Підтримка | Спина, на руках |
| Підходить для | Риболовлі |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 50 см мм |
| Ширина в складеному вигляді | 50 см см |
- Ціна: 9 999 ₴



