Біві FOX Frontier

- Немає в наявності
- Код: RYB018179
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бівуак -, конструкція з алюмінію, розміри (d x w x h): 185 × 250 × 130 см, вага: 11.75 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.75 кг |
| Водяний стовп підлоги | 20,000 мм |
| Висота | 25 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 185 см мм |
| Макс. кількість осіб | 1 |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Матеріал поверхні | Полиэстер |
| Обладнання | Стать, Москітна сітка |
| Стан | Нове |
| Ширина | 134 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴










