Крісло FOX Super Deluxe Recliner Highback

- Немає в наявності
- Код: RYB018193
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Рибальський стілець, вантажопідйомність: 150кг, великі ніжки для бруду, підлокітники, регульований, вага: 9кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Місткість | 150 кг л |
| Висота | 80 см мм |
| Інші особливості | Підлокітники, Ноги для бруду, Ущільнення, позиціювання |
| Кількість ніг | 4 шт. |
| Макс. місткість | 150 кг |
| Максимальна висота сидіння | 60 см |
| Матеріал | Полиэстер |
| Матеріал покриття | Полиэстер |
| Мінімальна висота сидіння | 45 см |
| Опція налаштування | Нахил спинки, Висота сидіння |
| Особливості | Регульована висота, Підлокітники, Ноги для бруду, Ущільнення, позиціювання |
| Підтримка | Спина, на руках |
| Підходить для | Риболовлі |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 60 см мм |
| Ширина сидіння | 60 см см |
- Ціна: 9 999 ₴







