Монітор дихання ANGELCARE AC25 з відеонянею

- Немає в наявності
- Код: HRAls4048
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор дихання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Angelcare |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14.8 мм мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення | 20 м |
| Довжина: | 16 см мм |
| Джерело живлення | От сети |
| Кількість датчиків в пачці | 1 шт. |
| Комплектація | Дисплей |
| Матеріал монітора | Пластик |
| Моніторинг | Дихання, Сон, Повороти |
| Особливості | Регульована чутливість |
| Підходить для | 18 місяців |
| Вміст пачки | Інструкція |
| Стан | Нове |
| Тип | Ліжко |
| Функції | Звукова сигналізація |
| Ширина | 16 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴





