Дитячий рюкзак ERGOBABY Omni Breeze Pink Quartz

- Немає в наявності
- Код: BABY2815
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дитячий рюкзак - ергономічний дизайн та дихаючий матеріал, розміщення: живіт, спина та бік, максимальна вантажопідйомність 20,4 кг, рожевий колір
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ergobaby |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти носіння | На животі, на спині, збоку |
| Вага | 800 г |
| Висота | 57 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 0.57 м мм |
| Використання | Для всіх |
| Комплектація | Регульовані ремені, Пояс, Ущільнені ремені |
| Макс. довжина пояса | 145 см |
| Максимальна вантажність | 20.4 кг |
| Максимальна вага дитини | 3.2 кг |
| Матеріал | Бавовна |
| Мін. довжина пояса | 50 см |
| Особливості | дихаючий матеріал, Ергономічний дизайн |
| Підходить для | 48 місяців |
| Підходить для віку від | 0 місяців |
| Підходить для новонароджених | Да |
| Регулювання | Задня панель, Пояс, Ремінь |
| Тип застежки | Пряжка |
| Ширина | 45 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴










