Автокрісло Britax Römer Versafix Midnight Grey

- Немає в наявності
- Код: HRAls3423
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Автокрісло для дітей вагою 0-22 кг, крісло закріплене ременем безпеки, крісло закріплене системою isofix, автокрісло належить до групи I та групи II (відповідно до європейських стандартів ECE), безпека дитини забезпечується п'ятиточковим ременем, установка обличчям вперед, регульований дизайн, вага 9,8 кг, колір сірий
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека дитини | П'ятиточковий ремінь |
| Вага | 9.8 кг |
| Вага дитини | 0-22 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина автокрісла | 48 см |
| Група BESIP | Група I, Група II |
| Кріплення сидіння | Isofix, Ремінь безпеки |
| Максимальна висота автокрісла | 60 см |
| Максимальна вага дитини | 22 кг |
| Максимальний зріст дитини | 150 см |
| Мінімальна вага дитини | 0 кг |
| Мінімальний зріст дитини | 76 см |
| Опція встановлення | Ремінь безпеки |
| Особливості | Регульований дизайн |
| Положення сидіння | Обличчям уперед |
| Сертифікація | i-Size (R129) |
| Ширина автокрісла | 44 см |
- Ціна: 9 999 ₴










