Автокрісло Britax Römer Kidfix i-Size Lux Linen Grey

- Немає в наявності
- Код: HRAls16781
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Автокрісло закріплене системою isofix, автокрісло належить до групи безпеки III (відповідно до європейських стандартів ECE), безпека дитини забезпечується ременем безпеки автокрісла, установка обличчям вперед, захист від бокових ударів, знімний чохол та анатомічно сформоване сидіння, вага 6,7 кг, колір сірий
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека дитини | Ремінь безпеки |
| Вага | 6.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина автокрісла | 42 см |
| Група BESIP | Група III |
| Група автокрісла за зростом | 100 - 150 см |
| Кріплення сидіння | Isofix |
| Макс. вага дитини | 36 кг |
| Макс. висота автокрісла | 83 см |
| Макс. зріст дитини | 150 см |
| Мін. вага дитини | 15 кг |
| Мін. висота автокрісла | 63 см |
| Мін. зріст дитини | 100 см |
| Опція налаштування | Підголівники |
| Особливості | Анатомічно правильне сидіння, знімний чохол, захист від бічних ударів |
| Положення сидіння | Обличчям уперед |
| Сертифікація | i-Size (R129) |
| Ширина автокрісла | 48 см |
- Ціна: 9 999 ₴









