Візок Topmark Diaz Black

- Немає в наявності
- Код: HRAls4425
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дитячий візок - спортивний міський, поліуретанове колесо з блокуванням, збірка однією рукою, повна підвіска, регулювання підніжки та спинки до повного горизонтального положення, знімна ручка/перила, для дітей до 22кг, вага: 11,6кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари | Дощовик, кошик для зберігання |
| Вага | 11.6 кг |
| Вага з урахуванням | 25 кг |
| Місткість кошика | 3 кг |
| Висота складеної коляски | 27 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина складеної коляски | 67 см |
| Доповнення до коляски (можна придбати окремо) | Автокрісло (у формі яйця), кошик |
| Використання | Місто |
| Колеса | Полиуретан |
| Кількість коліс | Квадроцикл |
| Максимальна вага дитини | 22 кг |
| Особливості | Регульована ручка, Регульована підніжка, збірка однією рукою, П'ятиточковий ремінь безпеки, повністю розкладна коляска, повністю пружинна рама, блоковані колеса (опція блокування), Регульована спинка, Знімна ручка/полка |
| Вміст базового пакета | Спортивне сидіння, Каркас коляски |
| Тип коляски | Спортивна |
| Тип люльки | Глибока, спортивна |
| Ширина складеної коляски | 51 см |
- Ціна: 9 999 ₴










