Автокрісло Renolux Olymp Passion

- Немає в наявності
- Код: HRAls3598
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Автокрісло для дітей вагою 9-36 кг, крісло закріплене ременем безпеки, крісло закріплене системою isofix, автокрісло групи I, групи II та групи III (відповідно до європейських стандартів ECE), безпека дитини забезпечується п'ятиточковим ременем, установка обличчям вперед, захист від бокового удару, знімний чохол, регульований дизайн та анатомічно сформоване сидіння, вага 13,4 кг, колір червоний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Renolux |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека дитини | П'ятиточковий ремінь |
| Вага | 13.4 kg |
| Вага дитини | 9-36 kg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Група BESIP | Група I, Група II, Група III |
| Група автокрісла за зростом | 76 - 150 cm |
| Кріплення сидіння | Isofix, Ремінь безпеки, TOP TETHER |
| Максимальний зріст дитини | 150 cm |
| Мінімальний зріст дитини | 76 cm |
| Опція налаштування | Нахил спинки |
| Особливості | Регульований дизайн, Анатомічно правильне сидіння, знімний чохол, Захист від бічних ударів |
| Положення сидіння | Обличчям уперед |
| Сертифікація | i-Size (R129) |
- Ціна: 9 999 ₴






