Аксесуар для візочків Lionelo Amber 2 in 1 Pink Rose

- Немає в наявності
- Код: HRAls1070
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дитячий візок - комбінований міський та позашляховий, виготовлений з гелевих обертових коліс з фіксованими колесами, глибока люлька довжина: 60см, максимальна довжина ручки: 108см, регулювання підніжки та спинки, знімна ручка/перила, вага: 15кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари | Сумка для заміни, Конверт, Москітна сітка, Дощовик, Кошик для зберігання, Сумка для коляски |
| Вага | 15 кг |
| Вага з пачкою | 22 кг |
| Висота розкладеної коляски | 115 см |
| Висота складеної коляски | 37 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кошика | 60 см |
| Довжина розкладеної коляски | 60 см |
| Довжина складеної коляски | 60 см |
| Використання | Міська, Позашляхова |
| Колеса | з гелю |
| Кількість коліс | Квадроцикл |
| Кількість комбінацій | Подвійна комбінація |
| Максимальна висота ручки | 108 см |
| Особливості | Регульована ручка, Регульована підніжка, блоковані колеса (опція блокування), Регульована спинка, Знімна ручка/стійка |
| Розширення коляски (можна придбати окремо) | Автокрісло для новонароджених (у формі яйця) |
| Вміст базового пакета | Кошик, спортивне сидіння, Рама коляски |
| Тип колеса | Поворотні |
| Тип коляски | Комбінована |
| Тип кошика | Глибока, спортивна |
| Ширина розкладеної коляски | 92 см |
| Ширина складеної коляски | 85 см |
- Ціна: 9 999 ₴





