Дитяча коляска MoMi Andrea 2024 чорна

- Немає в наявності
- Код: HRAls12267
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дитячий візок - спортивний міський та позашляховий, виготовлений з пінних коліс з блокуванням, складається однією рукою, регулювання підніжки та спинки до повного горизонтального положення, знімна ручка/перила, для дітей до 22кг, вага: 7,3кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoMi |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари | Тримач для напоїв, Москітна сітка, Дощовик, кошик для зберігання, Сумка для коляски |
| Вага | 7.3 кг |
| Місткість кошика | 2 кг |
| Висота розкладеної коляски | 114 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина розкладеної коляски | 83.5 см |
| Використання | Міська, Позашляхова |
| Колеса | з піноматеріалу |
| Кількість коліс | Квадроцикл |
| Максимальна вага дитини | 22 кг |
| Особливості | Регульована підніжка, збірка однією рукою, П'ятиточковий ремінь безпеки, коляска, що повністю розкладається, блоковані колеса (опція блокування), Регульована спинка, Знімна ручка/полка |
| Тип коляски | Спортивна |
| Тип люльки | Спортивна |
| Ширина розкладеної коляски | 54 см |
- Ціна: 9 999 ₴










