Коляска Leclercbaby Influencer XL Army Green

- Немає в наявності
- Код: HRAls7585
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дитячий візок - спортивний та гольф міський, гумове поворотне колесо, максимальна довжина ручки: 104см, складання однією рукою, повна підвіска, регулювання підніжки та спинки до повного лежачого положення, знімна ручка/перила, для дітей до 22кг, вага: 8,2кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари | Кошик для зберігання |
| Вага | 8,2 кг |
| Вага з урахуванням | 22 кг |
| Місткість кошика | 3 кг |
| Висота розкладеної коляски | 104 см |
| Висота складеної коляски | 45 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина розкладеної коляски | 63 см |
| Довжина складеної коляски | 24 см |
| Використання | Місто |
| Колеса | Гума |
| Кількість коліс | Квадроцикл |
| Максимальна висота ручки | 104 см |
| Максимальна вага дитини | 22 кг |
| Особливості | Регульована підніжка, збірка однією рукою, Для високих людей, П'ятиточковий ремінь безпеки, що повністю розкладається, повністю пружинне шасі, Регульована спинка, Знімна ручка/полка |
| Тип коліс | Поворотні |
| Тип коляски | Гольф, Спортивна |
| Ширина розкладеної коляски | 51 см |
| Ширина складеної коляски | 45 см |
- Ціна: 9 999 ₴





