Кошик Maxi-Cosi Oria Select Grey

- Немає в наявності
- Код: HRAls7024
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колиска
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxi-Cosi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 84 см мм |
| Комплектація | Матрац, Сонцезахисний козирок |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Матеріал покриття | Полиэстер |
| Особливості | З захистом від УФ |
| Стан | Нове |
| Тип | Коляска |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 42 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴





