Диспенсер для серветок Julia Knight Cascade рожевий

- Немає в наявності
- Код: KAPbx07
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Коробка для серветок
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вставка для серветок | Відсутній бік |
| Висота | 130 mm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 130 mm мм |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Нове |
| Ширина | 130 mm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

