Диспенсер для серветок Julia Knight Classic паперовий кремовий

- Немає в наявності
- Код: KAPbx01
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Коробка для серветок
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вставка серветок | Відсутній бік |
| Висота | 135 мм мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 145 мм мм |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Нове |
| Колір | Бежевий, Сріблястий |
| Ширина | 145 мм мм |
- Ціна: 9 999 ₴

