Раковина ELLECI Quadra 102 47x50 1V G48

- Немає в наявності
- Код: ELLdre016
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Гранітна раковина – прямокутна форма, одна чаша, виготовлена з граніту, сірий колір, загальні розміри раковини: 50см × 40см × 20см (Д × Ш × Г)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elleci |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина чаші раковини | 20 см |
| Дренаж | Без зливу |
| Конструкція | Верхняя |
| Загальна глибина раковини | 20 см |
| Загальна довжина раковини | 40 см, 50 см |
| Загальна ширина раковини | 40 см, 47 см |
| Основа | Без чаші |
| Отвори | Попередньо оброблені отвори |
| Сифон у комплекті | Да |
| Тип | Граніт |
| Тип раковини | Однобowl раковина |
| Форма раковини | Прямокутна |
- Ціна: 9 999 ₴


