Телевізор LG OLED42C51LA
  • Готово до відправки
  • Код: OLED42C51LA
Менеджер
    Вайбер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Телевізор LG OLED42C51LA
Телевізор LG OLED42C51LA
Готово до відправки
Менеджер
    Вайбер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аудіосистема потужністю 20 Вт підтримує Dolby Atmos та технологію AI Sound Pro з віртуальним звучанням 11.1.2 для більш об’ємного ефекту під час перегляду фільмів та ігор.
Основні характеристики:
  • Діагональ екрана: 42"
  • Роздільна здатність: 3840×2160 (4K Ultra HD)
  • Тип матриці: OLED
  • Частота оновлення: до 144 Гц
  • HDR: Dolby Vision, HDR10, HLG
  • Smart TV: webOS 25
  • Бездротові інтерфейси: Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3
  • HDMI: 4 × HDMI 2.1
  • USB: 3 × USB
  • Підтримка VRR, ALLM, G-Sync, FreeSync
  • Підтримка Dolby Atmos
  • VESA: 300×200 мм